Magaza Programı

Webticari Satış Yönetimi

Webticari Mağazacılıkta satış esnasında müşteri ödeme bilgileri seçilebilir, tek ekranda nakit miktarı, kredi kartı ödemesi ve taksitlendirme yapılabilmektedir. Satış ekranından çıkmadan, depodaki stok durumu, ürüne daha önce alınmış sipariş miktarları, ödeme planları ve bu planlara ait faiz şekilleri tutara yansıtılabilir.

 

 

Magaza Programı

Yine bulunduğunuz ekranda kar analizi yapabilirsiniz, eğer ürünün maliyeti altında satış yapıyorsanız program sizi uyarabilmektedir. Satış ile ilgili tüm belgelerde döviz türleri kullanılabilir. İster merkez bankasının kurunu isterseniz kendi kurunuzu kullanabilirsiniz. Dilerseniz kurlar üzerine artırma yüzdesi ekleyerek dilediğiniz oranda kurları artırablirsiniz. Nakit, Çek, Senet, Kredi Kartı, Taksit gibi ödeme şekillerine göre ödeme planları tanımlayıp, belge içerisinden Ödeme tipini seçerek ödemeyi alabilirsiniz.

 

 Belge YönetimiMagaza Programı

 Belgelerdeki plasiyer tanımları ile prim sistemleri de tutulabilir. Yönetici panellerinde, yöneticiler anlık olarak satışlarını, ciro ve karlarını, kasadaki tutarlarını, personel performans bilgilerini anlık olarak görebilirler. Çek ödemelerinizi ve taksit ödemelerini ajanda uygulaması ile takip edebilir,  unutmaya veya takipsizliğe son verip, personellerinize görevler verip takibini yapabilirsiniz. Yeni şubeler açıp büyümek kabus olmaktan çıkar ve  saniyesinde diğer şubelerinizde çalışmaya başlayabilir, evden, otelden, isterseniz arabanızdan  web yazılımın nimetlerini kullanarak işyerlerinizi avucunuza alabilirsiniz. Müşteri kartları oluşturabilir, puan ve promosyonlar oluşturup satışınızı artırarak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarabilirsiniz. İşletmenizin durumunu (kar-zarar, Ciro, durum, ödeme, tahsilat) grafik raporlarla günlük, haftalık aylık ve yıllık olarak izleyip geleceğinizi planlayabilirsiniz.

 

 

 

Kasa ve Banka :

Anlık veya gün sonunda kasa ve banka raporları alınabilmektedir. Banka hesaplarındaki tutarlar, blokede bekleyen kredi kartı tahsilâtları tek ekranda listelenebilir. Banka ile süreli kart taksit anlaşmaları ve bunlara ait faiz oranları, hediye puanlar verilebilir. Gün sonunda şube kasalarda bulunan tutarlar merkez kasa gün sonu aktarımla aktarılabilir. Stokların etkin yönetilmesi, hız, verimlilik, en önemlisi de tedarik zinciri yönetimi büyük önem taşımaktadır. Webticari Yazılım perakende çözümleri, günümüz perakende uygulamalarına özel olarak tasarlanmış, sektörün tüm 

Magaza Programı

alanlarına bütünleşik çözümler sunmaktadır. Mağaza ve kasalara özel hazırlanmış POS modülü ile, kasada satış ve tahsilat işlemleri aynı anda yapılabilmekte, nakit, taksitli, kredi kartı, taksitli açık hesap, döviz vb. çeşitli ödeme seçenekleri, istenirse tek alışverişte parçalı olarak da işlenebilmektedir. Puan ile alışveriş imkanı ile sadık müşterilerinize puanını kullandırma kolaylığıyla satış arttırmaya yönelik faaliyetler yapılabilmektedir.

 

 

Magaza Programı

       Açık hesap, kredi kartı gibi tahsilat araçlarının arka ofiste etkin takibi ile etkin finansman kontrolü sağlanmaktadır. Mağazaların stok/satış dengesi ve finansman yükleri sistem üzerinden izlenebilmekte, yönetilebilmekte ve performans ölçümlerind

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı