Webticari Market Programı-Webticari Market Otomasyonu

 

Market ProgramıOfis Uygulamaları

       Market otomasyonu programı, en basit kullanıcının bile hiç bir zorluk çekmeden,rahat bir şekilde kullanabileceği bir programdır.Programın yapılışı esnasında basitlik ve sadelik ön planda tutulmuştur. Programda kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülmüş ve organize edilmiştir. Stok kartı bölümünde market de kullanılan yaklaşık 10.000 adet ürün kayıtlı durumdadır. Kulanıma başlamadan önce bu ürünler üzerinde mevcut yenileme işlemlerini yapmanız gerekmektedir. 

 

 

Market Programı

       Market otomasyonunun ofis tarafında stok giriş ve stok çıkışları günlük, haftalık veya aylık olarak takip edilebilir, eksilen veya raf ömrü biten stoklar yenileriyle değiştilir. Ürünler üzerinde toplu olarak fiyat değişikliği, etiket basımı yapabilir, ürünleri belli gruplar veya özel kodlar altında toplayıp raporlamalarda oluşabilecek karmaşayı engelleyebilirsiniz. Markette eksilen ürünler alış siparişi ile sisteme girilir, siparişler sevketme irsaliyesi ile gelen ürün miktarı kadar veya siparişin tamamı geldiyse siparişin tamamı tek tuşla irsaliye edilip, aynı hızla fatura haline dönüştürülebilir. Raporlama esnasında siparişler ürün detayına göre veya liste halinde alınabilir. Ürünlerin çıkış miktarlarına göre stok çıkış raporu veya satış raporları ile dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.  

 


Market ProgramıPerakende satış bölümü ile günlük satışlarınızı izleyebilir, bu satışlar üzerinde raporlar alabilirsiniz. Eğer birden fazla kasa görevliniz varsa bunlara farklı kasiyer kodu vererek ayrı ayrı satış takibi yapabilirsiniz. Yine bu bölümde satılan ürünleri detaylı olarak izleyebilirsiniz. Gün sonunda satışlarınızı kasaya transfer ederek günlük gelir ve giderlerinizi takip edebilirsiniz. Veresiye takip bölümü, veresiye satış takibi için özenle tasarlanmıştır.

 

 

 

       Bu bölümde müşterinin tüm hareketlerini detaylı bir şekilde takip etmek, gerektiğinde müşteriye sunmak mümkündür. Müşteriye ait tüm tahsilatlar ve müşterinin yaptığı tüm alımlar Müşteri Hesap Ekstresi bölümünden incelenebilir. Programda barkodsuz ürünlere barkod basabileceğiniz bir yazılımda mevcuttur. Bu bölüm ile kolaylıkla barkod dizaynı yapıp barkod etiketi basatırabilirsiniz. Çek Takip modulu ile aldığınız ve verdiğiniz tüm çekleri takip etmeniz mümkündür. Çek raporları ile tahsil edilen ve edilecek tüm çekleri izleyebilirsiniz.

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı