crm-ajanda

CRM ProgramıAjandayı İş Aracın Yap

       Webticari CRM sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinize ait tüm bilgilere aynı noktadan ulaşabilir; satış fırsatlarını, tekliflerinizi, siparişlerinizi ve satış öncesi süreçlerinizi bir iki tıkla yönetebilirsiniz. Bayilerinizin ve sahadaki satış ekibinizin müşterilerle gerçekleştireceği görüşmeleri Webticari CRM ile planlayabilir, gelişmelerin sonuçlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.Müşterilerinizin satış sonrası hizmet ve ürün taleplerini Webticari CRM ile yönetebilir, böylece müşteri ilişkilerinin her aşamasını kayıt altına alabilirsiniz.

 

  

CRM Programı

        Webticari Crm, size müşteri odaklı çözümler sunar. Her müşterinize özel fotoğraf, firma logosu, ses kaydı gibi belgeler ekleyebilir, müşteriler, ürünler, teklif ya da siparişler için hangi bilgileri takip etmek istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Satış temsilcileriniz ve bayilerinize fırsat ve görevler atayabilir; hatırlatma fonksiyonları, paylaşım duvarları, dijital pazarlama ve anket sistemleri sayesinde satış/pazarlama performansınızı maksimuma ulaştırabilirsiniz.

 

 

        Müşterilerinizle olan randevularınızı ajandaya girip, gün gün, saat saat randevu takibi yapabilirsiniz. Günlük veya aylık randevu listenizi çıkartabilir hatta randevularınızı hatırlatmaya dönüştürüp randevu saatinden önce uyarı verdirerek istenmeyen gecikmeleri engelleyebilirsiniz.  

 

Size Özel Hatırlatıcılar

       Hatırlatıcı notlar çalışma yoğunluğunuz içerisinde en büyük yardımcınız olacak, ajanda altındaki not bölümüne gün içerisinde unutmamanız gereken küçük hatırlatıcı notları girerek iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Personelinize görev tanımları yaparak iş dağılımı yapıp, görev durumu ve göreve istinaden personelin açıklamalarını ve görev durumunu izleyebilirsiniz. Randevu, Görüşme veya Kampanyalara dair hatırlatmalar girip personelinizi bilgilendirebilirsiniz. Crm müşterilerinize ait doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günleri ajandaya kaydedip bu özel günlerinde müşterilerinize e-posta veya sms göndererek kalplerine girebilirsiniz.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı